Editie 2012

Een 36-koppige redactie bestaande uit Journalistiekstudenten duiden, analyseren en brengen het laatste nieuws rond de Amerikaanse verkiezingen. Met 24 man in Amerika die eerder Sandy versloegen, en twaalf redacteuren die vanuit Nederland deze site en bijhorende krant maken ontgaat ons geen nieuws.

Mocht u toch stukken missen, fouten tegenkomen of vragen hebben? Zoek dan contact met onze redacteuren of Twitter naar @POST_WASHINGTON.

 

Utrecht

Maarten van Dun, hoofdredacteur krant, @MaartenvDun
Coen van de Ven, hoofdredacteur website, @CoenvdVen
Carlijn Teeven, chef Nederlandse content, @Carlijnteeven
Anjel Punte, chef Amerikaanse content, @AnjelPunte

Verslaggevers
Teun Verstegen, @teunverstegen
Stefan van der Meer, @StefanvdM
Lotte Twilt, @lottetwilt
Yarno Ritzen, @yarnoritzen
Annemarie Geersing, @Nieuwsg_Aagje
Bas Ruitenburg, @ruitenburgbas
Roelke Aalderink, @RAalderink
Elsbeth Heersink, @ElsbethHeersink
Yolande Tump, @Yolandetump
Gijsbert van Dalen, @Gijsbertdalen

Amerika

Michael Ramaker, hoofdredacteur
Lize Bakker,
Niels Peuchen, @Peuchen
Annelou Izeren, @AnneLouIzeren91
Marloes Derks, @marloesderks89
Martin Bruining, @MartinBruining
Carlijn Strodijk, @CarlijnStrodijk
Eke Bosman, @EkeBosman

Verslaggevers
Lotte Grimbergen, @lottegrimbergen
Eva Hol, @EvaRosaHol
Remy Koens, @remykoens
Jeroen van Riet Paap, @jeroenpraat
Puck van Beurden, @PuckvanBeurden
Jan Willem Stenvers, @JWstenvers
Jiri Glaap, @JiriGlaap
Yelle Tieleman, @YelleTieleman
Tamar Hendriksen, @realtamar
Daan Langkamp, @Daanlangkamp
Nathalie Hoogeveen, @nath_hoogeveen
Perry Levenswaard,
Anjuli Veltman,
Nikki Herr,
Laura Douma,
Rikki Hendriks,

De correspondenten in Washington